Αγαπητοί μας πελάτες.
Σας ενημερώνουμε ότι, λόγω των θερινών αδειών, για το διάστημα 22/07/2024 έως 30/08/2024, το ωράριο λειτουργίας της εταιρείας μας θα είναι : 8:30 πμ - 6:00 μμ. τις εργάσιμες ημέρες.
Για επικοινωνία εκτός ωρών λειτουργίας, μπορείτε να επικοινωνείτε μαζί μας μέσω email στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .